W imieniu grupy Psychoterapeuci dla traumy serdecznie zapraszamy wszystkich chcących pomagać, czy to w ramach własnej praktyki klinicznej, czy w ramach innych form pomagania na wykład Mózg w traumie już 17 marca – czwartek godz. 20.00 – 21:30.

Wykład otwarty „Mózg w traumie” jest próbą zobrazowania funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego osoby w stresie w połączeniu z objawami prezentowanymi przez ciało. Celem wykładu jest omówienie trudności pacjentów oraz możliwości pomagania osobom straumatyzowanym.

Anita Sumiła – psychiatra dzieci i młodzieży, psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, psychotraumatolog, kieruje Poradnią Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży w Sopocie, Poradnią Psychologiczną dla dzieci i młodzieży w Gdyni oraz Fundacją Wspierania Dzieci i Rodzin. Od 20 lat pracuje z dziećmi, młodzieżą i ich rodzinami, jest autorem licznych publikacji z zakresu psychopatologii rozwojowej, wykłada na Trójmiejskich uczelniach.

Dorota Modrzyńska – moderatorka spotkania. Prezeska Polskiego Towarzystwa Psychotraumatologii oraz członkini Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej oraz Polskiej Rady Psychoterapii.

Spotkanie ma charakter otwarty, jednakże limit osób to 1000.
Dyskusja odbędzie się po wykładzie.

Mózg w traumie – wykład otwarty
Czas: 17 mar 2022    godz. 20:00-21:30

Dołącz Zoom do spotkania

Spotkanie będzie nagrywane i udostępnione.

Dla komfortu przebiegu wydarzenia prosimy zadbać o wyciszenie mikrofonów.  Jeżeli ktoś będzie chciał zabrać głos, a nie chce zostać nagrany może wyłączyć kamerę lub napisać pytanie na czacie.

O kolejnych planowanych spotkaniach grupy „Psychoterapeuci dla traumy” poinformujemy wkrótce.

Informujemy również, że zgłoszenia osób, które chcą zaangażować się w pomoc osobom uchodźczym grupa „Psychoterapeuci dla traumy” przyjmują pod adresem mailowym terapeucidlatraumy@psychotraumatologia.eu

Jeśli masz pytania w tej sprawie skontaktuj się z Nami.

Przeczytaj także: