W imieniu Związku Stowarzyszeń Polska Rada Psychoterapii i Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt serdecznie zapraszamy wszystkich psychoterapeutów, psychologów, lekarzy, studentów oraz zainteresowanych psychoterapią i praktyką kliniczną w czasie pandemii na spotkanie

Bliskość. Dystans. Izolacja. Psychoterapeuta w zmieniającym się świecie.

Wykład dotyczyć będzie roli relacji terapeutycznej w okolicznościach związanych z pandemią; doświadczania zmian przez psychoterapeutę i pacjenta. Poruszone zostaną aspekty pracy i możliwości kształtowania relacji w warunkach online, a także przeżyć izolacji i dystansu przez obie strony uczestniczące w spotkaniu psychoterapeutycznym. Zagadnienia te zostaną przedstawione z perspektywy współczesnej relacyjnej psychoterapii Gestalt (podejście humanistyczno-doświadczeniowe).

Po wykładzie serdecznie zapraszamy do dyskusji z naszym gościem i innymi uczestnikami spotkania. Jesteśmy ciekawi różnych perspektyw!

Chcemy zapewnić miejsce dla każdego, konieczna rejestracja.

Margherita Spagnuolo Lobb – nauczycielka psychoterapii, superwizorka i psychoterapeutka. Autorka kilkudziesięciu artykułów i książek z dziedziny psychoterapii, w szczególności humanistyczno-doświadczeniowej. Założycielka i kierownik Instytutu Gestalt (Siracusa, Palermo, Milan). Członek New York Institute for Gestalt Therapy (NYIGT), była prezes oraz członek honorowy European Association for Gestalt Therapy (EAGT), założycielka i honorowa prezes Italian Association for Gestalt Psychotherapy (SIPG), była również prezesem Italian Federation of Psychotherapy Methods (FIAP).

Wkrótce nakładem Wydawnictwa Harmonia Universalis ukaże się polski przekład jej książki „Teraz-dla-potem w psychoterapii. Psychoterapia Gestalt w ponowoczesnym społeczeństwie

8 maja godz. 17:30
Gdzie: platforma Zoom
Wykład będzie tłumaczony symultanicznie z jęz. angielskiego

Udział w tym wydarzeniu jest nieodpłatny.

Organizatorzy:

Jeśli masz pytania w tej sprawie skontaktuj się z Nami.

Przeczytaj także: